TK Events - koordinátorka Jižní Čechy - svatby / maturitní plesy / Czech weddingTK Events - koordinátorka Jižní Čechy - svatby / maturitní plesy / Czech weddingTK Events - koordinátorka Jižní Čechy - svatby / maturitní plesy / Czech weddingTK Events - koordinátorka Jižní Čechy - svatby / maturitní plesy / Czech weddingTK Events - koordinátorka Jižní Čechy - svatby / maturitní plesy / Czech weddingTK Events - koordinátorka Jižní Čechy - svatby / maturitní plesy / Czech weddingTK Events - koordinátorka Jižní Čechy - svatby / maturitní plesy / Czech weddingTK Events - koordinátorka Jižní Čechy - svatby / maturitní plesy / Czech wedding
 
 

Akce na klíč

 

Kontakt

 

Bc. Tereza Kadlecová

TK Events - koordinátorka Jižní Čechy - svatby / maturitní plesy / Czech wedding - Bc. Tereza Kadlecová

koordinátorka a choreografka
mobil: 728 942 801
e-mail: info@tk-events.cz


 
 

Svatby

Reference

1. 7. 2023 - Eliška a Bóďa
Vybrat si Terku jako koordinátorkou naší svatby byla nejlepší volba, kterou jsme mohli udělat. Už na první schůzce byly znát její organizační a komunikační schopnosti. U všeho nám vysvětlila různé varianty a možnosti, zároveň nám nic ale nenutila, plně respektovala naše přání a vše udělala, tak aby se svatba mohla realizovat podle našich představ.
A nejlepší na tom bylo, že jsme ve svatební den zkrátka přišli k hotovému a nemuseli jsme se vůbec o nic starat! Díky Terce jsme si náš svatební den užili bez jakýchkoliv problémů a starostí. Vřele doporučujeme, ať už plánujete svatbu nebo jinou velkou akci.

Odkaz na Google reference

21. 7. 2022 - Naďa a Jiří
Vybrali jsme si svatbu na zámku Orlík, a protože jsme až z Ústí nad Labem, potřebovali jsme na svatbu na dálku koordinátorku.
Měli jsme šťastnou ruku, že jsme si vybrali koordinátorku Terezku, která je zřejmě kouzelnice, neboť nám pomohla zařídit a zorganizovat svatbu snů.
Obřad proběhl na terase zámku Orlík a slavnostní oběd na lodi s dvouhodinovou plavbou za zpěvu oblíbeného zpěváka nevěsty, což bylo pro ní překvapení.
Terezka měla organizaci celého svatebního dne od začátku až do konce perfektně pod kontrolou a nic jí nevyvedlo z míry a vše bylo dokonale zorganizované a načasované. Zařídila krásné květiny pro nevěstu, svědkyni a maminkám. Rauty ráno do altánu na zahradě, na lodi a na večer úžasné, plné skvělých dobrot. A oba svatební dorty byly na pohled velmi krásné s nezapomenutelnou chutí.
Terezka nám zařídila skvělý tým profesionálních spolupracovníků jako její asistentku, fotografa, kameramana, kadeřnici a vizážistku, kteří jsou profíci a hlavně úžasní lidé.
Závěrem bychom chtěli říci, že Terezku jako svatební koordinátorku všem vřele doporučujeme, neboť se nám postarala o náš svatební den, na který nikdy nezapomeneme, přesně podle našich představ a bez starostí.
Terezka je prostě neuvěřitelná kouzelnice a hlavně
dobrý člověk.
Terezko mnohokrát děkujeme a nikdy na Tebe nezapomeneme !!!


Odkaz na Google reference

 
 

 
TK Events - koordinátorka Jižní Čechy - svatby / maturitní plesy / Czech wedding - TK Events - koordinátorka Jižní Čechy - svatby / maturitní plesy / Czech wedding - TK Events - koordinátorka Jižní Čechy - svatby / maturitní plesy / Czech wedding - TK Events - koordinátorka Jižní Čechy - svatby / maturitní plesy / Czech wedding -